El nostre equip

El nostre equip està composat per profesionals, format per diplomats en relacions laborals, graduats socials, advocats i economistes experts en l’Assesorament Laboral , comptable- fiscal i recursos humans.

  • Lluis Casas
  • Jurídic
  • Fiscal-Comptable
  • Laboral

LC1_MG_1413_W
Neix a Lleida, al carrer Daniel, avui desaparegut. El seus pares, Lluis i Antonia, varen ser els seus primers mestres. D’ ells va aprendre dos valors cabdals: l’honradesa i l’ amor al treball . Per a ell, ambdós seran norma de vida. Cursà estudis secundaris, treballà en dues empreses, a la vegada que adquiria el títol de Graduat Social a l’ Escola Social de Barcelona. Durant 50 anys serà Delegat Provincial dels Graduats Socials de Lleida Pocs anys més tard, obté la Llicenciatura en Dret per la Universitat de Barcelona i figura adscrit a l’ Il.lustre Col.legi d’ Advocats de Lleida. És a l’any 1959 que obre el seu primer despatx a La Rambla Ferran nº 36. Més tard es traslladarà a l’ Avinguda Prat de la Riba 37. L’ any 1990 i per raons de superfície serà a l’altell del número 34 de l’ Avinguda Prat de la Riba la nova ubicació del seu despatx. Aquí es rodejarà d’ un gran i magnífic equip humà. Cal remarcar la incorporació a la firma Casas de les seves filles Maria Jesús, Mónica i Meritxell. La seva entrada al despatx suposarà un envigoriment de l’ activitat. Ara els camps fiscal. Laboral i jurídic adquirirà nova empenta i il•lusió. Casas ha tingut sempre present que la formació constant, l’ ampliar coneixements i l’ estar al dia en el món telemàtic, és la millor aposta de futur. Ha presidit diferents entitats ,sense ànim de lucre. Citem entre altres, el Sicoris Club i Els Armats de Lleida. Està en possessió de la Medalla d’ Or al Mèrit en el Treball. Pertany a l’ Estament de Cavallers Nobles del Principat de Catalunya. Bon esportista. Li agrada jugar a golf. Creu que es una excel.lent teràpia per a tota edat.

Actualment el nostre equip el formen:

Persona

Mail

Gestió

 

ÁREA  ALTES BAIXES I CONTRACTES

 

Esther Gasa Macarulla

red-generalitat@becasar.com

Responsable de altes baixes i contractes

Gloria Sole Camats.

gloria.soler@becasar.com

Recepció, contractes.

Catalina Elena Darabont Munteanu.

catalina.munteanu@becasar.com

Altes, contractes, extranjería –
pensions
.

Sergi Gibert Gilabert.

sergi.gibert@becasar.com

Altes, contractes, renovacions i baixes seguretat social.

 

ÁREA LABORAL I
NÒMINES

 

Borja Solans Casas.

bscasas@becasar.com

Responsable área
laboral

Joan Valentines Azcona.

joan.valentines@becasar.com

Cap Nòmines.

Olga Shitova.

olga.shitova@becasar.com

Nòmines i finiquitos.

Sara Palau Camarero.

sara.palau@becasar.com

Nòmines , finiquitos i convenis.

Iris Gilart Fernandez.

iris.gilart@becasar.com

Nòmines i finiquitos.

Araceli Mollo Guiu.

araceli.mollo@becasar.com

S.E.F – nòmines.

Guillermo Gil
Crespo.

Guillermo.gil@becasar.com

S.E.F  nòmines

Cristina Catarecha Gil.

cristina.catarecha@becasar.com

Incapacidad
temporal, 190-111

Diana Drapaka.

mailto:diana@becasar.com

Cotització seguretat social

 

ÁREA JURÍDICA

 

Maria Jesus Casas Areste.

mjesus_casas@becasar.com

Responsable área
jurídica.

Sara Palau Camarero.

sara.palau@becasar.com

Advocada.

 

ÁREA FISCAL

 

Meritxell Casas Areste

txell_casas@becasar.com

Responsable Área
Fiscal

Emilio Montes
Sevilla.

emilio.montes@becasar.com

Área fiscal

Carmen Palau Ramon.

carmen.palau@becasar.com

Área fiscal

Mariona Hidalgo Caselles.

mariona.hidalgo@becasar.com

Área fiscal

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*